Bitdefender Total Security 2021 Lisans (5 Cihaz-6 Ay)

Tüm zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar ve tüm cihazlarınızda ki önemli verilerinizi sistem performansını düşürmeden koruma altına alır. Sadece bir cihazınıza değil, PC, Mac, Android gibi sistemleri kullanan birden çok akıllı telefon, tablet gibi cihazınıza tek bir hesap oluşturarak yükleyebilir, tüm cihazlarınızın veri güvenliğini sağlayabilirsiniz. Basit ve anlaşılır kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde ister tüm koruma modüllerine istediğiniz gibi müdahale edebilir, isterseniz de otomatik her koruma işlemini kendisinin yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bitdefender Total Security 2021 Başlıca Güvenlik Özellikleri: 

  1. Windows, Mac ve Android işletim sistemlerini destekler ve hepsi için tam koruma sunar.
  2. Tüm farklı cihazlarınızı tek bir merkezden ve tek bir hesaptan kolayca yönetin.
  3. Kablosuz Wi-Fi ağından gelebilecek tüm tehlikeleri önleyin.
  4. Tam koruma sağlarken asla sistem yavaşlaması yaşamayın.
  5. Bırakın tüm koruma işlemlerini otomatik olarak kendi yapsın.
  6. Ebeveyn Koruması sayesinde çocuklarınız her zaman güvende.
  7. Hırsızlık Koruması Anti-theft özelliği sayesinde cihazlarınız çalınmaya karşıda güvende olsun.

En Yeni ve Etkili Koruma Özellikleri İle Karşınızda

Wi-Fi Koruma Özelliği

Dışarıda veya evde hangi kablosuz Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz artık mühim değil, her kablosuz bağlantıda her zaman tam koruma alın. BitDefender Total Security çoklu cihaz 2021 Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde, evde, dışarıda online olarak yapacağınız her işlemde korkmadan çalışın. Çevrim içi alışveriş veya bankacılık işlemlerinizi yaparken aklınız sistem güvenliğinde kalmasın. Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde kablosuz güvenlik açıklarına karşı Wi-Fi ağını kontrol eder ve sizi zararlı yazılımlara, siber saldırılara karşı her zaman korur.

Gelişmiş Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması

Günümüzde en büyük tehditlerden ve tehlikelerden biride Fidye yazılımlarıdır. Bu zararlı yazılımlar önemli verilerinizi şifreleyerek kullanılmaz bir hale getirir ve sizden para talep ederler. Tüm önemli verilerinizin güvenliği bu zararlı yazılımdan korumak için güvenli bir klasör oluşturun ve gerisini Bitdefender Total Security 2021′ ye bırakın. Yazılım, oluşturduğunuz ve içinde önemli verilerinizin olduğu klasörü her türlü fidye yazılımına karşı koruyacaktır ve tüm bu tür fidye yazılım saldırılarına karşı korunacak ve sizi bu tür her saldırı hakkında bilgilendirecektir.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows, Mac, Android

5 cihaz için 180 günlük ücretsiz lisans içerir.

Nasıl Kurulur?

Resim üzerinde gösterdiğim kısma e-posta adresini yazın. Robot doğrulamasına basıp, altındaki yeşil düğmeye basın.

Ardından alttaki resimde görülen sayfa açılacak. Buradan adınızı, soyadınızı ve güçlü bir şifre girerek kaydınızı oluşturun.

İşlem tamamlandıktan sonra alttaki resimde örneğini verdiğim, kayıt kısmında yazdığınız adrese e-posta doğrulaması gelecek. “Verify now” düğmesine basarak devam edin.

Hesabınızın aktif edildiğini gösteren bir sayfa açılacak. Burada bulunan “Continue to Bitdefender Central” yazısına basarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Artık Bitdefender Total Security’i bilgisayarınıza veya telefonunuza kurabilirsiniz. Kurulum sonrası kayıt olduğunuz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yaptığınız zaman lisansı otomatik tanımlayacaktır.

Kampanya linkine aşağıdaki düğmeye basarak gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Fifa 21 Kadro Güncellemesi / Squad Update (09 Eylül – September 2021)

Next Post

Fifa 21 Oyuncu Güncellemesi / Player Update (12 Ekim – November 2021)