İlk Film Önerisi Geldiii

İzlediğimiz ve sizlere tavsiye ettiğimiz filmleri bu başlık altında toplayacağız. Film açıklamaları bize ait. Yorum kısmına sizlerde önerilerinizi yazabilirsiniz.

[spoiler title="Fractured"]

Türü: Gerilim, Psikoloji

Konusu: Ray Monroe, eşi Joanne ve kızları ile birlikte Minneapolis’e gitmek için yola koyulur. Ancak yolculuk sırasında kaza geçiren aile, soluğu hastanede alır. Kazada yaralanan kızın durumunun incelenmesi için tomografi çekilmesi gerekir ve annesi de kızı ile birlikte tomografi çekimine gider. Eşi ve kızının çekimden çıkmasını bekleyen Ray, uzun süre bekleyişin ardından bir tuhaflık olduğunu fark eder. Hastanede karısı ve kızını arayan Ray, ikisine de ulaşamaz. Üstelik kızı ve annesi ile ilgili tüm hastane kayıtları da ortadan kaybolur. Ailesini bulmaya çalışan Ray, kızı ve eşine ne olduğunu bulmaya çalışır. Film hastane de ailesini kaybedip, aramasıyla daha da heyecanlı hale geliyor. Acaba şimdi bulacak mı? Ailesine ne yaptılar diye düşünmekle geçiyor filmi izlemiyorsunuz, yaşıyorsunuz da diyebiliriz.
Başrol oyuncusu Avatar ve Terminatör 4 te oynayan Sam Worthington.[/spoiler]

[spoiler title="Hırsızlar Şehri"]

Türü: Dram, Gerilim

Konusu: Boston’da Charlestown adlı bir bölge, nesiller boyu çok sayıda hırsızlıklara sahne olmakla ünlüdür. Bu işi yapanlar da kendi aralarında aile gibi olmuşlardır. Görevi gereği yaşamının hiçbir yerinde insanlarla yakınlaşmamıştır. Çünkü birini kaybetme duygusu işine engel teşkil edecektir. Ancak hayat bazen insanları zorlar. Son hırsızlık görevi esnasında görev gereği banka müdüresi Claire Keesey’i rehin almak zorunda kalır. Ardından kadına aşık olur ve işler çıkmaza girer. Başrolünü ve yönetmenliğini Batman filminden tanınan Ben Affleck yapıyor.

[/spoiler]

[spoiler title="Lucy"]

Türü: Aksiyon/Bilim Kurgu

Konusu: Sevgilisi yüzünden en azılı suç çetelerinin eline düşen bir kadın. Bu çeteler uyuşturucu ticareti yapıyor ve kadının içine paketleri yerleştirerek ticareti sağlıyorlar. Ama gel gör ki bu uyuşturucu paketleri içerde patlıyor ve olanlar oluyor. İzlerken keyif alacağınızı düşündüğüm meşhur ve güzel bir film. Başrolünde de Scarlet Johansson var.

[/spoiler]

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Elveda hayal kırıklıklarımız…

Next Post

Bir Kalbimiz Vardı