Member Directory

Merhaba, Zehra ben. 22 yaşımdayım Ankara Üniversitesi Radyoterapi mezunuyum. En büyük tutkum merak etmek ve nasıl sorusunu sormak. Durmadan yanılıp doğru yolu bulduğum bu serüvende yazılarımda sizinle beraber sorular sormak, yanılmak ve doğru yolu bulmak istiyorum. Umarım ilginizi çekecek bir şeyler bulursunuz.

Merhabalar ben Mehtap. 22 yaşındayım. Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde okuyorum. Kendimi geliştirmek için yeni hobiler edinmeye çalışıyorum, türlü yollar deniyorum. Burası da o yollardan sadece birisi. Yazmayı , okumayı ve gezmeyi seviyorum. Yazılarımda kendinizden bir şeyler bulmanızı umuyorum. Sevgiyle kalın.

Merhaba ben Muhammed Can Ustalar 23 yaşındayım . Liseyi Çankaya İMKB Turizm ve Otelcilikte okudum. İskenderun Teknik Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmesi mezunuyum. Elimden geldiğince bu sitede yazılar paylaşmaya çalışıyorum. Hobilerim futbol, basketbol oynamak, film izlemek.

Madem bu yazıyı okumaya başladınız bende anlatmaya başlıyorum sizlere. Ben Muhammet Ali Aşık. 25 yaşındayım. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim. 25 yaşına geldin neden hala okuyorsun diyeceksiniz elbette. 2 sene süren ameliyatlarım ve 1 sene mezuna bırakmamdan ötürü 3 sene kaybettim. Üstüne 2. sınıfta tekrara kalınca olanlar oldu. Oyun oynamayı, üşengeçliği ve içimdekileri yazıya dökmeyi çok severim.